Den bästa av värdar

Kontakt

ESSWEGE Fastigheter Örebro
Adress:Nygatan 40
 Box 220 34
 702 02 Örebro
  
Kontorstid:Mån-Tor 08:00-16:00
 Lunchstängt 12:00-12:45
 Fredag: 08.00-13.00
  
Telefon:019-670 85 00
  
Felanmälan:019-670 85 15
  

Katastroffall: 019-324 325
Endast efter kontorstid.

E-post: info@esswege.se

Om du mailar till oss samtycker du till att vi sparar dina personuppgifter i enlighet med GDPR. Läs mer om hur vi behandlar personuppgifter här!


ESSWEGE Fastigheter Strängnäs

Adress:

Sundbyvägen 18

 

Box 743

 

645 59 Strängnäs

 

 

Telefon:

0152-340 18

 

 

Felanmälan:

0152-340 25

 

09.00-15.00

Katastroffall: 010-470 57 84
Endast efter kontorstid.

PERSONAL

Esswege Örebro

Christina Krönert-Lindh, VD

christina.kronert-lindh@esswege.se


Anette Gollner, Ekonomi

anette.gollner@esswege.se

 

Maria Lindh, Personal, Hyresinbetalningar

maria.lindh@esswege.se

 

Mia Carlbäck, Lägenhetsuthyrning, Hyresinbetalningar

mia.carlback@esswege.se

 

Maria Pettersson, Administration

maria.pettersson@esswege.se

 

Peter Johansson, Servicetekniker

peter.johansson@esswege.se

 

Torbjörn Jansson, Servicetekniker

torbjorn.jansson@esswege.se

 

Björn Jansson, Fastighetsskötare

bjorn.jansson@esswege.se

 

Sven-Erik Lindberg, Fastighetsskötare

sven-erik.lindberg@esswege.se


Tomas Ryman, Fastighetsskötare

tomas.ryman@esswege.se


Michael Simonsson, Snickare

michael.simonsson@esswege.se

 

 

 

 

Esswege Strängnäs

Anna Karlström, Lokal/lägenhetsuthyrning

anna.karlstrom@esswege.se

 

Stefan Andersson, Servicetekniker

stefan.andersson@esswege.se

 

Christian Söderqvist, Servicetekniker

christian.soderqvist@esswege.se

 

Esswege Fastigheter AB

Örebro Tel: 019-670 85 00, Adress: Nygatan 40, Box 220 34, 702 02 Örebro
Strängnäs Tel: 0152-340 18, Sundbyvägen 18, Adress: Box 743, 645 51 Strängnäs
epost: info@esswege.se